Sesja zdjęciowa - Nowy rozdział

Sesja zdjęciowa - Nowy rozdział

Ziyo na Facebooku

 
 

Reklama

Buy the best web hosting reviews of 2012 and consider reading BlueHost Review and users testimonials.

Grajmy swoje - Polski Przebój Roku

Image Grajmy swoje - Polski Przebój Roku
Zapraszamy do głosowania w plebiscycie "Grajmy swoje" - Polski Przeboju Roku na najlepszą polską piosenkę 2010 radia RDN Małopolska http://www.rdn.pl/grajmy/
Głosowanie rusza już 1 stycznia, a od 3 stycznia nie zabraknie wspaniałych nagród dla głosujących - od poniedziałku do piątku czekają m.in. odtwarzacze DVD, MP4, zaś na finał w ostatni czwartek stycznia NETBOOK.

W głosowaniu na Polski Przebój Roku walczy 60 piosenek, które w minionych 12 miesięcy otrzymały najwięcej głosów od słuchaczy Radia RDN Małopolska, rozgłośni i dziennikarzy muzycznych w plebiscycie "Grajmy Swoje" a wśród nich utwór ZIYO - MESA BOOGIE.
Aby zagłosować na ZIYO wyślij SMS o treści GRAJMY.33 pod 71051
Koszt SMS-a wynosi tylko 1 zł plus VAT

Aby zagłosować wystarczy wysłać SMS-a na numer 71051 o treści GRAJMY. i po kropce podać numer przypisany do danej piosenki.

Do udziału w zabawie zaprosiliśmy także znanych i cenionych dziennikarzy muzycznych: Marię Szabłowską, Krzysztofa Szewczyka, Marka Niedźwieckiego, Romana Rogowieckiego i Dariusza Ciszewskiego, a także zaprzyjaźnione stacje radiowe - Radio Via, Radio i, Radio eM, Radio IKS z Vancouver, ale przede wszystkim zapraszamy Ciebie - drogi słuchaczu! Podsumowanie plebiscytu i losowanie nagród - w ostatni czwartek stycznia.

Reklama

Tu kupisz płyty ZIYO

Copyright © 2013 by Ziyo designed & adaptation by PLASTER

Serwis internetowy www.ziyo.com.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Aby dowiedzieć się więcej o ich użyciu w tym serwisie zobacz naszą politykę prywatności.

  Korzystając ze strony wyrażam zgodę na użycie ciasteczek.