Sesja zdjęciowa - Nowy rozdział

Sesja zdjęciowa - Nowy rozdział

Ziyo na Facebooku

 
 

Reklama

Buy the best web hosting reviews of 2012 and consider reading BlueHost Review and users testimonials.

25 - LECIE ZIYO - ĆWIERĆ WIEKU DZIAŁALNOŚCI

Image 25 - LECIE ZIYO - ĆWIERĆ WIEKU DZIAŁALNOŚCI
Jaką rewelacją zaskoczy Cie jeszcze zespół ZIYO w 2011 roku.
Kolejna odsłona płyty PUZZLE.
Początek jubileuszowego dla ZIYO roku, zespół postanowił zaakcentować kolejnym, tym razem tytułowym utworem z ostatniej płyty PUZZLE.
Ten bardzo rockowy, energetyczny i gitarowy numer z żywym, mocnym beatem z pewnością wkomponuje się idealnie w klimat karnawałowego szaleństwa.
Singiel już teraz trafi do rozgłośni radiowych a na wiosnę zespół ogłosi szczegółowy plan obchodów 25 - lecia działalności.
To bedą najdłuższe urodziny w moim życiu - żartuje Jerzy DURAŁ - wokalista, założyciel i leader zespołu - i jeśli tylko ta wyjątkowa okazja zmobilizuje naszych fanów do aktywnego udziału w świętowaniu tej rocznicy to rok 2011 powinien należeć do nas ... :) Wystarczy że tym razem pozytywnie odpowiedza oni na parafrazę apelu jednego z prezydentów USA : " nie pytaj co zespół ZIYO może zrobic dla Ciebie ale co Ty możesz zrobić dla ZIYO " ...:) Za te ćwierć wieku twórczej pracy i wytrwałości w trudnych dla rocka czasach i nie zawsze sprzyjających okolicznościach mamy chyba prawo liczyć na prezenty urodzinowe ... :) Choćby w formie wsparcia od ludzi mediów, show biznesu, animatorów kultury a przede wszystkim fanów... bo przecież głównie dla nich to robimy.

Posłuchaj tytułowego utworu płyty PUZZLE oraz pozostałych singli - kliknij tutaj

 

Reklama

Tu kupisz płyty ZIYO

Copyright © 2013 by Ziyo designed & adaptation by PLASTER

Serwis internetowy www.ziyo.com.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Aby dowiedzieć się więcej o ich użyciu w tym serwisie zobacz naszą politykę prywatności.

  Korzystając ze strony wyrażam zgodę na użycie ciasteczek.