Sesja zdjęciowa - Nowy rozdział

Sesja zdjęciowa - Nowy rozdział

Ziyo na Facebooku

 
 

Reklama

Buy the best web hosting reviews of 2012 and consider reading BlueHost Review and users testimonials.

ZIYO WYRUSZA W TRASĘ!

ImageZ OKAZJI JUBILEUSZU 25-LECIA DZIAŁALNOŚCI, LEGENDA POLSKIEGO ROCKA - ZESPÓŁ ZIYO, ROZPOCZYNA SERIĘ WYJĄTKOWYCH, MAGICZNYCH KONCERTÓW.
Grupa zadebiutowała w 1986 roku na festiwalu w Jarocinie i od lat otoczona jest niesamowita estymą i mianem jednego z najbardziej "kultowych" zespołów sceny rockowej w naszym kraju.
W przekrojowym programie koncertów znajdą się najbardziej znane utwory z wczesnego okresu działalności, a wśród nich pierwszy wielki przebój zespołu "Wyspy (Bliżej gwiazd)" oraz najpopularniejsze piosenki z kolejnych albumów, na czele z jednym z największych hitów polskiej muzyki, utworem "Magiczne słowa (Wszystko to co mam)".

Muzycy zagrają również kompozycje z najnowszych singli ("SMS 636", "T...M...K...", "Horoskop na urodziny" oraz "Poste Restante") promujących ostatni album ZIYO - "Puzzle" w rozgłośniach radiowych. Specjalną atrakcją, tych jak zawsze przepełnionych niesamowitą energią i klimatem spektakli, będą zaaranżowane przez ZIYO covery tak znanych i cenionych grup, jak: Simple Minds, Deep Purple, Depeche Mode, U2, Ultravox czy Queen.
Z pewnością tak urozmaicony artystycznie program, będzie muzyczną ucztą i jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym przeżyciem dla każdego miłośnika tej sztuki... przez duże S.
Terminy i szczegóły koncertów już wkrótce na stronie zespołu: www.ziyo.com.pl

Reklama

Tu kupisz płyty ZIYO

Copyright © 2013 by Ziyo designed & adaptation by PLASTER

Serwis internetowy www.ziyo.com.pl korzysta z plików cookies (ciasteczek). Aby dowiedzieć się więcej o ich użyciu w tym serwisie zobacz naszą politykę prywatności.

  Korzystając ze strony wyrażam zgodę na użycie ciasteczek.